Didžioji dalis Lietuvos gyventojų gyvena mūriniuose arba apmūrytuose mediniuose namuose. Dažniausiai tokie namai savo konstrukcijose turi daug tuščių, niekuo neužpildytų oro tarpų, todėl sienose laisvai vyksta šalto oro cirkuliacija, o tai lemia ypač didelius šilumos nuostolius.

Siūlome Jums efektyvų ir ilgaamžišką šiltinimo būdą, sienoje esantį oro tarpą užpildyti termoputa, kuri užkirs kelią šilumos praradimui, tačiau sienai netrukdys kvėpuoti. Taip padidinsite savo būsto šiluminę varžą net iki 50%, o šildymo išlaidas sumažinsite daugiau negu 30%. Išliekančia šiluma džiaugsitės dvigubai ilgiau nei iki šiol ir išlaidų šildymui bus žymiai mažiau.

Sienų šiltinimui naudojame patikimą-profesionalią įrangą, kuri užpildo net smulkiausius plyšius ar įtrūkimus, sienose sudaromas ištisinis izoliacinis sluoksnis, be jokių siūlių, įtrūkimų ar šalčio tiltelių, tai leidžia pasiekti maksimaliai gerus rezultatus. Išpurkštos termoputos nesusėda, o išdžiūvusios yra elastingos ir suspaudus atsistato kempinės principu.

Turimos įrangos dėka, termoputa įpučiama per 15 milimetrų skylutes. Jos gręžiamos per siūles mūro sienose, o vėliau užtaisomos. Taip neprarandamas fasado estetiškumas, nesugadinamos ir nepažeidžiamos sienos ir jų stiprumas.

Esame mobilūs, todėl namo vieta Lietuvoje ar net už jos ribų nėra svarbi, atvykstame su mikroautobusu į nurodytą vietą

Termoputos neturi šalutinių poveikių ir neigiamų savybių. Jos yra visiškai nedegios, atsparios šalčiui, saugo metalines konstrukcijas nuo korozijos, yra bekvapės, nepelija, nepūva, negenda, jose negyvena vabzdžiai ar graužikai.

Jei sienų oro tarpas yra iki 10cm šiltinimui efektyviausiai yra tinkamos termoputos. Esant didesniems oro tarpams negu 10cm, rekomenduojame šiltinti ekovata – spauskite čia>>

Oro tarpo plotis sienoje
(cm)
Su 1m3 termoputomis
Apšiltintas plotas (m2)
Termoputos šiluminė varža
(m2 K/w)
2 50,0 0,6
3 33,3 0,9
4 25,0 1,3
5 20,0 1,6
6 16,7 1,9
7 14,3 2,2
8 12,5 2,5
9 11,1 2,8
10 10,0 3,1